Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Blood Death Knight, Tank

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Flutter
Anonymní




Blood Death Knight, Tank Empty
PříspěvekPředmět: Blood Death Knight, Tank   Blood Death Knight, Tank EmptyTue Sep 11, 2012 8:00 am

Nick: Flutter
Level: 80
Class: Krvavě zaměřené DéKáčko
Race: Troll

Je postava kupovaná? ... Není.
Sdílíš s někým účet? ... Nesdílím.

Talenty a equip: Krev, Tank.
Main spec: BLOOD
Main talenty 53/11/7
Off Spec : UNHOLY
Off Spec : 0/17/54

Máš full PvE equip? : Samozřejmě.
GearScore v PvE: pěttisíctřistapadesátdevět

Zkušenosti a dovednosti : Umím kotoul a stojku, v poslední době jsem přibral takže salto mi dělá problémy. Jinak jsem zručný inženýr a občas stáhnu z kůže nějaké to prase nebo mamuta. V metalovém městě HammerFall jsem se naučil jak léčit nemotorné horďáky a mám kuchařské zkušenosti z celého světa. Moje specialita je Sojová náhražka okouna s biopomerančem.
Jak dlouho hraješ WoW? : Od patche 1.12.1
Jaké máš zkušenosti s touto class a spec: Rozbíječ. Rozbijím už dlouho.
Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? :Tak rozbil jsem toho už hodně, rád mám tiché večery s Jaraxxusem a jeho partou, nepohrdnu mazlení s Onyxií, v poslední době si začínám zvykat i na ošklivost Ulduaru.
Máš další postavy (alty)? .... Mám mága, jmenuje se Frostalis, talenty má Arcane nebo Fire. Gs má 4000 300 90 7

Jaké používás v raidu addony? : DBM, Recount, Chess Master když někdo afkuje.

Tvé FPS v raidu? : 40
Nějaké jiné problémy s PC? : Žádné.
Máš a umíš používat Mumble? : Ano.

O tobě : Jsem Flutter, umím být veselý, někdy jsem smutný. Jsem gay, mám přítele který má Gearscore 5256. Rád rybařím, miluju pivo, nemám rád houby a játru, chutná mi řízek, nesnáším rybaření. Rád a hodně hulim, nejraději bonga. Mám šedé oči a hnědé vlasy. Moje IQ je 150. Za úplňku mívám sklony k vlčím činnostem.
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Blood Death Knight, Tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blood Death Knight, Tank   Blood Death Knight, Tank EmptyTue Sep 11, 2012 8:03 am

ten blbec se mi líbí Very Happy s ním si možná i budu rozumět Very Happy jinak blood dk no at si rozhodne craw ale tanků neni nikdy dost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

Blood Death Knight, Tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blood Death Knight, Tank   Blood Death Knight, Tank EmptyTue Sep 11, 2012 1:55 pm

stop DK NE
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Blood Death Knight, Tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blood Death Knight, Tank   Blood Death Knight, Tank EmptyTue Sep 11, 2012 2:50 pm

bankaii napsal:
stop DK NE


banki přestaŇ psát nesmysly Smile podívej se do guildy máš tu 3 main DK ostatní sou alti....
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Blood Death Knight, Tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blood Death Knight, Tank   Blood Death Knight, Tank EmptyTue Sep 11, 2012 3:16 pm

tank ne unholy ano Cool
Návrat nahoru Goto down
Crawler

Crawler


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 07. 09. 12

Blood Death Knight, Tank Empty
PříspěvekPředmět: Crawler's wisdom   Blood Death Knight, Tank EmptyThu Sep 13, 2012 11:12 pm

Tak tedy jako Cl říkám ano pokuď je k dispozici i obdobně kvalitní (gearem) dmg spec tankové jsou vždy fajn ale nebudem si nic nalhávat na main raidy vetšinou dobrou kombinaci tanků máme nicméně chodí se i další raidy kde už kolikrát kvalitní tanci chybějí nebo se musí dobírat nebo logovat alti. Dalšími raidy myslím alt raidy (jádro takových raidů bývá prakticky stejně kvalitní jako main raid) je tu parta lidí co mají víc jak 2 alty kteří můžou chodit togc 10/25 a všechny nižší instance;)
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Blood Death Knight, Tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blood Death Knight, Tank   Blood Death Knight, Tank EmptyFri Sep 14, 2012 12:39 am

v tom případě přijat locked napiš si o inv
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Sponsored content





Blood Death Knight, Tank Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blood Death Knight, Tank   Blood Death Knight, Tank Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Blood Death Knight, Tank
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: