Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Destro lock

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Herminka
Anonymní




Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Destro lock   Destro lock EmptyWed Sep 12, 2012 9:32 am

Herminka
Level: 80
Warlock
Blood Elf

Je postava kupovaná? Ne
Sdílíš s někým účet? Ne

Talenty a equip:
Main spec: Destro
Main talenty 0/17/54
Off Spec : Destro
Off Spec : PVP 0/13/58

Máš full PvE equip? jistě
GearScore v PvE: 5244 momentálně

Zkušenosti a dovednosti
Jak dlouho hraješ WoW? cca 2 roky
Jaké máš zkušenosti s touto class a spec? cca 2 roky, prostřídala sem všechny talenty, i hybrida, expila sem si sama, za pvp titul Champion, v arénách max nějakejch 1400 rat, zas tak moc to nežeru
Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? : mám dole všechny WotLK dungy, HC, raidy... ToGC 10 4/5, 25 bohužel bez guidly dát nemůžu = 0/5, Onyxii neberu jako WotLK instanci, pro mě to bude vždycky 60lvl raid. Smile
Máš další postavy (alty)? altů mám několik, vypisovat je tu nebudu
Screen tvého UI při raidu: sem klikař, jestli jde o tohle
Jaké používás v raidu addony? : naučila sem se hrát bez addonů, přece jenom tak se pozná skill Smile)

Tvé FPS v raidu? : záleží u kterýho bosse, třeba takovej Hodir 25, tak mi to skočí i na 2fps,a le jinak se držim běžně na 60
Nějaké jiné problémy s PC? : ne
Máš a umíš používat Mumble? : chtěla sem bejt ironická, ale rozmyslela sem si to, jistě že umim.

O tobě : nic nepovim Smile
Máš a používáš mikrofon? mám, používám zřídkakdy, nechce se mi mluvit, pokud to neni důležitý Smile
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Destro lock   Destro lock EmptyWed Sep 12, 2012 12:28 pm

za mě NE..nic nepovíš no tak to máš smůlu..btw addony sou třeba..omena apod..a kliker? hmnn enjoy UD 25man hm mirek nebo yogg apod Smile
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Zaicon

Zaicon


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 07. 09. 12

Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Destro lock   Destro lock EmptyWed Sep 12, 2012 3:40 pm

Herminnku som minule stretol na world ToC25... točila celkom pekne Razz , no bez addonov a aspoň sem-tam nejaký ten bind by určite pomohli


... btw lockov máme až vyše hlavu. Za mna NIE , no počkaj na vyjadrenie ostatných.

Návrat nahoru Goto down
Rashedar

Rashedar


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 07. 09. 12

Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Destro lock   Destro lock EmptyWed Sep 12, 2012 5:39 pm

Herminiko, já tě znám, pomáhala jsem ti tuším s demo lockem, ale neviděla jsem tě nikdy v raidu =(. Ty addony by sis měla sehnat, aspoň DBMko nebo Omena (ti lepší mají Omena jako bonus v Xperlu). Neplatí, že kdo nemá addony, je skill. Myslím ale, že s tebou by bylo v gidlě přewarlockováno... A mohla jsi na sebe něco prásknout, mě by to např zajímalo... za mě taky NE
Návrat nahoru Goto down
Herminka
Anonymní




Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Destro lock   Destro lock EmptyWed Sep 12, 2012 6:12 pm

Rashedar: je mi líto, ale s demolockem si mi určitě nepomáhala, demo sem nejela na 80 nikdy.

Zaicon: sem naučená hrát tak jak hraju a bindy mi prostě nejdou.. s nima netočim vůbec nic..

Fokynka: nevidim jedinej důvůd, proč tahat svůj osobní život do života virtuálního. chodim si sem zahrát, uvolnit se, odreagovat se, ne s někym řešit svoje koníčky, oblíbený neoblíbený věci apod. na to mám reálný lidi v reaálnym světě.

už byste si vy ostatní mohli naučit odlišovat virutální svět od toho opravdovýho a oddělovat to.

a k těm addonům.. nejsou třeba.. když zná člověk taktiky, tak addony nepotřebuje.. řikáte si skilleři, ale potřebujete si hru co nejvíc usnadnit.. to pak neni hra.. neni to žádný dobrodružství, když vás musí někdo, v tomhle případě addony, tahat za ručičku a ukazovat co je špatně a co dobře..

toť ode mě vše.. a přihlášku beru zpět, kdyby se to náhodou zvrtlo.. myslela sem, že v týhle guildě sou lidi, co to tak moc nežerou.. Smile


Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Destro lock   Destro lock EmptyWed Sep 12, 2012 6:26 pm

Herminka napsal:
Rashedar: je mi líto, ale s demolockem si mi určitě nepomáhala, demo sem nejela na 80 nikdy.

Zaicon: sem naučená hrát tak jak hraju a bindy mi prostě nejdou.. s nima netočim vůbec nic..

Fokynka: nevidim jedinej důvůd, proč tahat svůj osobní život do života virtuálního. chodim si sem zahrát, uvolnit se, odreagovat se, ne s někym řešit svoje koníčky, oblíbený neoblíbený věci apod. na to mám reálný lidi v reaálnym světě.

už byste si vy ostatní mohli naučit odlišovat virutální svět od toho opravdovýho a oddělovat to.

a k těm addonům.. nejsou třeba.. když zná člověk taktiky, tak addony nepotřebuje.. řikáte si skilleři, ale potřebujete si hru co nejvíc usnadnit.. to pak neni hra.. neni to žádný dobrodružství, když vás musí někdo, v tomhle případě addony, tahat za ručičku a ukazovat co je špatně a co dobře..

toť ode mě vše.. a přihlášku beru zpět, kdyby se to náhodou zvrtlo.. myslela sem, že v týhle guildě sou lidi, co to tak moc nežerou.. Smile




další arogantní kráva? mě nezajímá kdy chodíš do fitka zhubnout svejch 100kg apod Smile a jestli třebas fetuješ nebo tak Smile ale ta přihláška je od toho že většinou odhalí arogantní jelita jako si ty Smile takže si jí vem třeba domů tu přihlášku .. lock NEPŘIJATA
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Rashedar

Rashedar


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 07. 09. 12

Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Destro lock   Destro lock EmptyWed Sep 12, 2012 6:32 pm

Herminiko, si myslíš, že si pamatuju všechny locky ze serveru co mi kdy psali a co mi chtěli? Vím jen, že jsem ti kdysi nějak s lockem radila nwm, kdo tenkrát hrál, ale vím, že jsi to ty. Mno děkujeme ti za tvé info, nyní víme, že bychom tě v gildě nechtěli kvůli tomu, že nenapíšeš o sobě ani základní info- myslím, že není nějakým tajemnstvím, vědět, co posloucháš apod... Nevadí, tvůj boj. Konečné NE.

Návrat nahoru Goto down
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Destro lock   Destro lock EmptyThu Sep 13, 2012 12:31 pm

ja by som bolza skusku......kikus teraz poriadne nehra,radin taky tak, rashedar tu tiez nieje vzdy a zaicon:) este k tomu thuring leavol....takze na skusku by som bral Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Destro lock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Destro lock   Destro lock Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Destro lock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Zamítnuté-
Přejdi na: