Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Darkelis/Mm hunter/5,1K gs

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Darkelis




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 13. 09. 12

Darkelis/Mm hunter/5,1K gs Empty
PříspěvekPředmět: Darkelis/Mm hunter/5,1K gs   Darkelis/Mm hunter/5,1K gs EmptyThu Sep 13, 2012 6:47 pm

!!Darkelis ork Lv80 Mm Hunter!! (Shadow zní líp)


Účet
-Je postava kupovaná? Není a žádná postava pod mojí rukou nikdy nebude (Nejsou na to ani hvězdy)
-Nesdílím s nikým účet, heslo znám jedině já(Pokud ho nezjistí hacker tak to tak i zůstane)

Talenty
-Main spec: Mm 07/57/07
-arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Darkelis&group=1 (Talenty)
-Off Spec : Zatím taky MM (Pve jen menší nevýrazná změna).Do pvp pokud začnu hrát plánuju BM.

Equip
-Pve Eq:Full Pve s Enchantama a epic Gemama.
-Pve Gs:5145 (Druhá varianta 5055, ještě nevím přesně co je lepší jestli zachovat UD set bonus, nebo se na něj vykašlat, takže zatím test Eq)
-Pvp Gs:5140
-Odkaz na Armory:arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Darkelis (Link jako takový dát nemůžu nejsem member 7 dní na fórku)

Profese a Reputace
-1)Jewelcrafting:450/450(Celkem dost epic gemů)
-2)Inscription:450/450(Vše) - Plánuju nahradit Blacksmithingem, nebo Engineeringem.
-Reputace:Northrend všechny na Exalted (Až na ty v sholazaru tam nějak honored).Horde vše na Exalted a zbytek třeba TBC jen na mounty.

Zkušenosti, Pve a Pvp
-Jak dlouho hraji Wow? Cca přes 2 roky na Twinstaru kde sem s Wow začal.Pak sem ještě chvíli hrál na Ice-Wow (Cataclysm)
Zkušenosti s Huntrem?
-Pve:Jedině MM hunter zatím jsem nic víc netestoval ani v plánu nemám vzhledem k tomu že je to Top na UD-Toc-ICC.Osobně lituju že sem nevyzkoušel Surva na začátku, když sem chodil Naxx, ale teď už ani nebudu.V To(g)c 25 točím okolo 8K DPS.Taktiky na dosavadní Raid znám snad všechny(Togc 10 Insanity a co se týče Togc25 tak nejdál sem se dostal s Bankaiem ve world raidu a to po Valkyri.Jako hunter logicky nejvíc točím na Beastech a pak ohledně DPS taky i na Valkyrách(Moc to není ale okolo 12K DPS).
-Pvp:Teď nehraju, ale jinak zkušenost jak s MM, Survem tak i s BM.Jinak do Pvp používám pety buď pavouka, nebo ravagera.
-Alti:Mám dva nedoexpený alty, DK (Urwarshak-79lv) a Rouge(Rizdael-Cca 32 lv)

Raid a PC
-Screen UI při Raidu:svetobrazku.cz/upload/images/opt1347561129o.jpg (Není přímo aktuální, vypadá teď trochu jinak)
-Screen v Dalaranu:svetobrazku.cz/upload/images/klz1347560983i.jpg
-Fps při Raidu:20-30 FPS.
-Problémy s PC:Momentálně žádné, ale může se stát že mi zkrachuje internetové připojení, ale to málo kdy.Sem tam ještě když je někdo jinej připojenej na Wi-fi tak bohužel zvýšený latency.
-Mumble:Mám, mluvím a poslouchám(Registrovaný uživatel s obrázkem "Kill shotky").

Addony
-Pro Raid :Deadly Boss Mod, Floaspect bar, Zzhunter mod, Skada, Power Auras Classic, Omen 3, Cooldowns, Autotrack.
-Ostatní: Wim, Postal, Titan panel, Sexymap, Saymyname, Raid Roll, Quest Helper, Gatherer, Gathermate, Easy Copy, Atlas loot, Bagnon, Group Calendar.

O sobě
-O mě:Takže nejsem Hugo, ale Mirek.Je mi 18 let, bydlím ve Svitavech.Jestli mám IQ "bublajícího Fokyho" tak to nevím možná i horší, ale rád otravuji(Na to upozorňuji dopředu).Jinak rád chodím do hospody.Někdy si max tak zahraju s hakisem, když už sem venku s kámošema tak i rád zahulím, poslouchám Dnb, Dubstep a nepohrdnu Metalem.Co se studia týče tak sem v 3. ročníku Kuchař-Číšník, tenhle rok "závěrečky" tak snad dám.Nevím co víc bych napsal.

Dodatek:New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information. - To přenastavte, špatně se píšou přihlášky .)

K.o.n.e.c/K.o.n.i.e.c lol!
Návrat nahoru Goto down
Zaicon

Zaicon


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 07. 09. 12

Darkelis/Mm hunter/5,1K gs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darkelis/Mm hunter/5,1K gs   Darkelis/Mm hunter/5,1K gs EmptyThu Sep 13, 2012 9:43 pm

Prihláška veľmi pekná Wink konečene niekto originálny cyclops potešilo ma hlavne " poslouchám Dnb, Dubstep" Very Happy


Do huntera sa zas až tak veľmi nevyznám, čiže talenty a podobné veci nechám na iných...
Aj keď huntrov máme myslim že aktívnych troch, tak ja by som to s tebou skúsil aspoň na skúšku. Za mňa ÁNO
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Darkelis/Mm hunter/5,1K gs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darkelis/Mm hunter/5,1K gs   Darkelis/Mm hunter/5,1K gs EmptyThu Sep 13, 2012 9:50 pm

první člověk který si dal práci s přihláškou.. za mě taky ano nechť ukáže jak bude prospěšný v raidu
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Doyoulikeit




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 09. 12

Darkelis/Mm hunter/5,1K gs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darkelis/Mm hunter/5,1K gs   Darkelis/Mm hunter/5,1K gs EmptyThu Sep 13, 2012 10:23 pm

Fokynka napsal:
první člověk který si dal práci s přihláškou.. za mě taky ano nechť ukáže jak bude prospěšný v raidu

presne tak! jako CL hunteru davam taktez ano...napis si ingame o invite bud mne nebo nekomu z ATS, kteri te poslou za nekym, kdo invitovat muze Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Darkelis/Mm hunter/5,1K gs Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darkelis/Mm hunter/5,1K gs   Darkelis/Mm hunter/5,1K gs Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Darkelis/Mm hunter/5,1K gs
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: