Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 hlásím se do řad bojovníku ATS :-)

Goto down 
+3
bankaii
Flutter
Dredka
7 posters
AutorZpráva
Dredka




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyMon Sep 17, 2012 4:08 pm


Nick: Irresistibel
Level: 80
Class: DK
Race: Orc

Je postava kupovaná? ... Není.
Sdílíš s někým účet? ... Nesdílím.

Talenty a equip:
Main spec: FROST PVE
Main talenty 15/53/00
Off Spec : UNHOLY PVP
Off Spec : 0/18/53
Pro lepší představu Very Happy
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Irresistiebl

Máš full PvE equip? : Samozřejmě.
GearScore v PvE: momentálně 5,2+ nvm z hlavy přesně :-)

Zkušenosti a dovednosti : Komunikace, ochota pomoct i si nechám rád poradit Cool
Jak dlouho hraješ WoW? : v listopadu to budou dva roky

Jaké máš zkušenosti s touto class a spec: hraji za DK asi prez půl roku a ostudu si neudělám co se týče dps a znalosti taktik
Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? : UD krom yogga a mirka hm a alagolna vše dole. Tocko mám prošlé na normálu i hm, naxx zmiňovat nebudu, tj samozřejmost alien achievy nemám na DK všechny, možnost zkouknout na magovi

Máš další postavy (alty)? .... Mám mága, jmenuje se Dredka, talenty má Arcane 5110 gs a Frost pvp kolem 4900, teď jsem dlouho nechodil
Jaké používás v raidu addony? : DBM, VBM, Omen, Skadu a pak ty méně podstatné při raidu jako je epgp, stlas loot, gs a pár dalšich

Tvé FPS v raidu? : abych pravdu řekl, nikdy sem to nak nestudoval. Ale problémy s hratelností nejsou, občas náký posek, ale to ma asi každý Very Happy
Nějaké jiné problémy s PC? : Žádné.
Máš a umíš používat Mumble? : Určitě mám, bez toho se obejít nejde v raidu i v arénce. Mám i mikráč

O tobě :
Jmenuji se Petr, je mi 24 let, pracuju a v současné době bydlím v Ústí nad Labem.
U ATS jsem byl, když se zakládala. Určitě někteří hráči mě poznají. V tu dobu sem hrál jen za mága nick Dredka jak už bylo zmíněno nahoře.
K Vám se hlásím proto, že od Vás pár lidí znám ale hl. důvod je Togc 25. Potřebuji jeste nabrat eq a to mi krom bot padá už jen v Togc 25. V současné době jsem v guildě rebels for freedom, kde mám už zmíněného mága, kůli komunikaci se spoluhráči.

Snad sem se dosti vyjádřil, popřípadě na další dotazy rád zodpovím. Těším se na odpovědi Wink
Návrat nahoru Goto down
Dredka




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyMon Sep 17, 2012 5:34 pm

Koukám že jsem ještě zapoměl na repky a profky. Mám JWC a ENCH full. Krome Kirin tor mam všechny repky hotovy
Návrat nahoru Goto down
Flutter




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 16. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyMon Sep 17, 2012 8:17 pm

Mě zajimá kolik s tím frostem vytočíš. (osobni dotaz) ... Na Kirin Tor poradim Cooking Daily jwc daily, popr. tabard, vsak to znas, ale pro tebe tam stejne zadny enchanty nejsou.
Návrat nahoru Goto down
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyMon Sep 17, 2012 9:08 pm

nazdar. me zajima spise co je tvuj main..a jen pro info nez budu pokracovat nejde byt ve dvou gildach soucasne..zatim nechavam otevrene
Návrat nahoru Goto down
Hedva

Hedva


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 08. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyTue Sep 18, 2012 12:22 am

To nevypadá až tak zle. Jen bych rád viděl screen tvého UI.
A btw. neskládáš ještě off do PVE? Třeba tank .. sice je jich dost ale mít další v záloze neni nikdy na škodu.
Návrat nahoru Goto down
Krank




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 09. 12
Age : 34

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyTue Sep 18, 2012 9:40 am

Tak Dredku poznam to som PRO, co ma trapi ze dk, v poslednom raide bolo dost dkciek, hlavna otazka teda znie co je tvoj main mage or dk?
Návrat nahoru Goto down
Crawler

Crawler


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 07. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyTue Sep 18, 2012 11:09 am

Takže asi se to už bude opakovat ale bylo by fajn teda vědět co bude v guildě tvůj main, jelikož mám na starost obe class (nastesti na to nejsem uplne sam ze doyou,foky,bank) tak přesto potřebuju vědět s jakou class počítat jako mainem pokud se bude jednat o DK (budu brát tu se ktereou podáváš přihlášku) tak je tu několik faktorů co to ovlivní. První věc díky pokračujícímu náboru bývají tyto class v dostatečném zastoupení v 25-kach alespoň podle posledních dvou ID je situace diametrálně odlišná než jaká byla před náborem, řeknu to takhle co se týče jak Dk tak Mage můžu říct že tam mám vždy někoho jistého u koho vím že bude dělat vše správně ale s dalšími ještě takovou jistotu nemám. Jinde na fóru jsem se k tomu už vyjadřoval jsem pro zvýšení konkurence v guildě jistý převis jednoznačně zvýší výkonost tudíž jsem PRO (v případě že po výkonostní stránce nebudeš stačit pomůžu pak už je to jen na tobě jestli si to vemeš k srdci;) )
Co se týče osobnosti neznám tě nicméně oba nicky mi něco říkají takže snad spolu budeme dobře vycházet. See you later Cool
Návrat nahoru Goto down
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyTue Sep 18, 2012 1:22 pm

dredku poznam Smile len sa obavam tak ako krank pisal ze DK je az moc(toto ID 3x dk a to bohato staci Exclamation )a mage taky tak.....takže u mna to je tiež otvorene Rolling Eyes a este jedno Exclamation na dve guildy sa nehra... takze bud vsetky alebo nič Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Dredka




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyTue Sep 18, 2012 2:12 pm

Začal bych tím dpskem. Nejde říci kolik přesně vytočim, zaleží na boss a raidu. Ale skoro vždy bývám na 25 v top 10. Když se snažím, tak i mezi prvníma.

K tomu mainovi a altovi. Měl sem DK jako alta. Ale teď minimalně 2 měsíce bývám na DK více času než na magovi. Už jen z toho důvodu že přez prázdniny nebylo moc lidi v guildě a moc se nic nechodilo a jak mnozí víte, po útoku na altili účet se guilda musí rozjíždět znova. Další důvod. Na magovi mi věci padaj jen na togc 10, což skoro ůbec nestíhám co se chodí guildovně, takže tam chodim jen na odehraní bg a arenek. Takže většinu času jsem na DK kde chodím i arénky.

Další dotaz co byl na off spec. Chtěl jsem si jako off udělat tanka, i mám v bance eq na rozjetí. Ale potom co mi padli ve VOA 25 rele rukavice, sem se rozhodl že zkusím uh pvp, který mě začal bavit. Takže zůstanu s offem na pvp.
No snad sem na nic nezapoměl a doufám že ten off spec nebude až zas taková překážka Cool
Návrat nahoru Goto down
Dredka




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyTue Sep 18, 2012 3:28 pm

Dredka napsal:
Začal bych tím dpskem. Nejde říci kolik přesně vytočim, zaleží na boss a raidu. Ale skoro vždy bývám na 25 v top 10. Když se snažím, tak i mezi prvníma.

K tomu mainovi a altovi. Měl sem DK jako alta. Ale teď minimalně 2 měsíce bývám na DK více času než na magovi. Už jen z toho důvodu že přez prázdniny nebylo moc lidi v guildě a moc se nic nechodilo a jak mnozí víte, po útoku na altili účet se guilda musí rozjíždět znova. Další důvod. Na magovi mi věci padaj jen na togc 10, což skoro ůbec nestíhám co se chodí guildovně, takže tam chodim jen na odehraní bg a arenek. Takže většinu času jsem na DK kde chodím i arénky.

Další dotaz co byl na off spec. Chtěl jsem si jako off udělat tanka, i mám v bance eq na rozjetí. Ale potom co mi padli ve VOA 25 rele rukavice, sem se rozhodl že zkusím uh pvp, který mě začal bavit. Takže zůstanu s offem na pvp.
No snad sem na nic nezapoměl a doufám že ten off spec nebude až zas taková překážka Cool

Aspoň pro upřesnění toho dmg. Třeba jaraxxus 7+k DPS
Návrat nahoru Goto down
Krank




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 09. 12
Age : 34

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyTue Sep 18, 2012 3:48 pm

hovorim na skusku ok ale necakaj hned togc 25 to sa budes najskor muset prebojovat cez inych dk XD
bankai, kronvol atd XD
Návrat nahoru Goto down
Dredka




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyWed Sep 19, 2012 6:46 pm

Krank napsal:
hovorim na skusku ok ale necakaj hned togc 25 to sa budes najskor muset prebojovat cez inych dk XD
bankai, kronvol atd XD
tak skládáte dvě togc 25 takže by se místo našlo ne?
Návrat nahoru Goto down
Krank




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 09. 12
Age : 34

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyThu Sep 20, 2012 1:23 am

Dredka napsal:
Krank napsal:
hovorim na skusku ok ale necakaj hned togc 25 to sa budes najskor muset prebojovat cez inych dk XD
bankai, kronvol atd XD
tak skládáte dvě togc 25 takže by se místo našlo ne?

tak to ano , jedno main a jedno off, lenze ten off raid sa nechodi na epgp kedze je tam world

Návrat nahoru Goto down
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyFri Sep 21, 2012 8:41 am

napis si o inv a GL
Návrat nahoru Goto down
Dredka




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 09. 12

hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) EmptyFri Sep 21, 2012 12:40 pm

bankaii napsal:
napis si o inv a GL
tak diky za prijeti Surprised
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: hlásím se do řad bojovníku ATS :-)   hlásím se do řad bojovníku ATS :-) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
hlásím se do řad bojovníku ATS :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: