Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 LFG - Shadow priest

Goto down 
AutorZpráva
Monette
Anonymní




LFG - Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: LFG - Shadow priest   LFG - Shadow priest EmptyTue Sep 18, 2012 3:20 pm

Nick: Monette
Level: 80
Class: Priest
Race: Blood Elf


Spec & Talent tree:
-Main: „Shadow“ 13/0/58
arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Monette
-Off: „Holy“ 14/57/0


GearScore v !PvE!: Shadow 5244 // Holy 5306

Nort repky:
Kirin tor - Exalted
Argent crusade - Exalted
The sons of hodir - Exalted
Knights of the ebon blade - Friendly ( xD )
The wyrmrest accord - Exalted

Profese:
Enchanting – 450
Tailoring – 450

Zkušenosti a dovednosti
Jak dlouho hraješ WoW? : V současné době třetím rokem, takže zkušenosti nic moc.
Jaké máš zkušenosti s touto class a spec? Zkušenost s Shadow mám asi od listopadu 2011, kdy jsem nechal hraní huntera. Z alta jsem udělal maina a od té doby se věnuju Shadow a jsem nadprůměrně podprůměrný. Takže kdykoli s čímkoli si poradit nechám.
Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? : Odprogressovány mám všechny instance od Naxxu a VoA po ToC/ToGC10 a ToC25. Taktiky snad nejsou problém.
Máš další postavy (alty)? Nemám ALT postavy.

Screen tvého UI při raidu: imageshack.us/a/img253/2489/wowscrnshot091812165446.jpg (Raid UI)
Jaké používás v raidu addony? : DBM, OMEN, GRID, RECOUNT, AuraTimer...

Tvé FPS v raidu? : +/- 30fps na 10man // +/- 25fps na 25man
Nějaké jiné problémy s PC? : Problémy s PC moc nemám. Jen pokud někdy nespadne net.
Máš a umíš používat Mumble + mikrák? : Mám obojí a samozřejmě ho používat umím – Foky ví!!!

O tobě : Jsem Tomáš, ale to není důležité. V brzku mi bude bez roku čtvrt století a díky prohybici si ani nezachlastám, ne že by mi to chybělo. Pro případ, že by Foky chytil Enrage, jsem z Prahy s bližší specifikací „někde u kraje“. Samozřejmě, že jen nezávislačím, ale taky si užívám života, takže nějaké ty záliby by byly, ale spíš teď není s kým je provozovat... A dál je nejlepší se zeptat. BTW - IQ tykve nemám a když nemůžu na raid, dám vědět předem (když to není akutní).
Návrat nahoru Goto down
Krank




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 09. 12
Age : 34

LFG - Shadow priest Empty
PříspěvekPředmět: Re: LFG - Shadow priest   LFG - Shadow priest EmptyTue Sep 18, 2012 4:04 pm

Gear ok, talenty dobre az na jednu zmenu a to dat talenty do improved vampiric embrance. Dovod ingame. Inak som Pro . a kedze som cl prist pytaj si inv:-)
Návrat nahoru Goto down
 
LFG - Shadow priest
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kvitecko, holy/shadow PvE priest
» disco priest
» Holy Priest
» Paper - SH priest(holy)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: