Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bargil-lovec

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Bargilius




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 09. 12

Bargil-lovec  Empty
PříspěvekPředmět: Bargil-lovec    Bargil-lovec  EmptyThu Sep 20, 2012 1:29 pm

Nick: Bargil
Level: 80
Class: Hunter
Race: Fešnej blood elf Smile

Spec & Talent tree: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Bargil&group=1
-Main: Raid MM 7/57/7
-Off: Arena MM 0/55/16 (zkoušel sem naky ty PVP talenty)

GearScore v !PvE!:mám něco přez 5200 nevim přesně

Nort repky:
Kirin tor -...Exalted
Argent crusade -...Exalted
The sons of hodir - ...Exalted
Knights of the ebon blade -...Exalted
The wyrmrest accord - ....Exalted

Profesie:...ENG(robot, pošta, kleště)+MIN-full, cook,FA- full, rybařim jen v realu Smile

Zkušenosti a dovednosti
Jak dlouho hraješ WoW? : cca 3 roky
Jaké máš zkušenosti s touto class a spec? od doby co sem poprvé viděl WoW sem si zamiloval lovce takže zkušenosti náké mám Smile
Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? :Naxx celej dole, OS+3, VoA, EoE, Onyx = vše na 10 i 25, UD 10 krom algalona celé,
UD 25 po Freyu (+3), ToC 10/25 celé dole, ToGC 10=4/5 anuba sem měl na Insanity na 5% Sad((..(takže taktiku znám), ToGC25 2/5 + pár wipe na Valkirách
Máš další postavy (alty)? .... Bargilias- resto-47500, feral tank-low Smile, jwc+herb full skill

Jaké používás v raidu addony? : DBM, omen, recount, healbot když mi někdo doporučí nákej addon tak neni problém sehnat Smile

Tvé FPS v raidu? : 30-60 jak kdy... btw můj rekord v latenci cca 29k Smile) eště že ty časy sou za mnou Smile
Nějaké jiné problémy s PC? : PC mám v pohodě ale občas mi zablbne internet...
Máš a umíš používat Mumble + mikrák? : mumble mám, mikrofon taky ale lehce mi v něm hučí Smile

O tobě : Jsem Jirka, za pár měsíců mi bude 16 (pokud věk bude problém pochopim to..), chodim na SPŠ do prváku, na wow se dostanu tak od 5-6 hodin .. podle toho jak se dostanu domu ze školy, momentálně sem sám Sad.., snažim se užívat si života co to de takže většinou pátky a soboty tu nebudu ( maxx tu budu do 18:30) jinak všední dny tu bývám.. to je asi tak vše Smile)) děkuji za pozornost a budu doufat že to dobře dopadne Smile)
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Bargil-lovec  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bargil-lovec    Bargil-lovec  EmptyThu Sep 20, 2012 2:02 pm

som ZA jen s jednou podmínkou....nakopej si surky na huntovi podle http://wow-pro.com/tradeskill_guides/wotlk_jewelcrafting_1_450 a pak zruš na huntovi mining a udělej si jwc...a na druidovi si můžeš udělat mining jestli ho nutně potřebuješ Smile jwc + eng best burst pve/pvp proofky na huntu.. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Bargilius




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 09. 12

Bargil-lovec  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bargil-lovec    Bargil-lovec  EmptyThu Sep 20, 2012 2:41 pm

Asi to tak udělám Smile ale chvíli to potrvá Smile
Návrat nahoru Goto down
Krank




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 13. 09. 12
Age : 34

Bargil-lovec  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bargil-lovec    Bargil-lovec  EmptyThu Sep 20, 2012 4:16 pm

som tak isto ZA, profky dorobit tak ako treba a bude to super , ale pockaj si na vyjadrenie doyoulikeita popr. crawlera, sondy
Návrat nahoru Goto down
Doyoulikeit




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 09. 12

Bargil-lovec  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bargil-lovec    Bargil-lovec  EmptyThu Sep 20, 2012 7:13 pm

Fokynka napsal:
som ZA

take souhlasim, pokus se predelat ten mining, urcite to za zvyseni dps stoji, nez mit u huntera v pve staminu z miningu .)
jinak v guilde mame ,,par" aktivnich hunteru, takze ze zacatku nepocitej s tim, ze te nabereme a hned budes chodit ToC 25HC, treba si jedno nebo dve ID postojis.))

napis si in-game o invite .))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bargil-lovec  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bargil-lovec    Bargil-lovec  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bargil-lovec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: