Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rogunka Deraja

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Deraja
Anonymní




Rogunka Deraja Empty
PříspěvekPředmět: Rogunka Deraja   Rogunka Deraja EmptyTue Sep 25, 2012 10:12 pm

Nick: Deraja
Level: 80
Class: Rogue
Race: Blood elf


Armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Deraja
-Main: Raid Assa 51/18/2
-Off: Arena Sub 12/3/56


GearScore v !PvE!: 5306
v PvP : 5250
Profesie:... Leatherworking 450
Skinning 450


Nort repky:

Kirin tor -... Exalted
Argent crusade -...Exalted
Knights of the ebon blade -...Exalted
The wyrmrest accord - .... Revered
The sons of hodir - ... Exalted

Zkušenosti a dovednosti

Jak dlouho hraješ WoW? : celkem hraju od začátku. na ofíku, po manželce a miminu jen na twinstaru cca 2 roky.

Jaké máš zkušenosti s touto class a spec? roguna je pro mne styl života.Je to srdeční záležitost.Měl jsem ji jak na ofiku tak tady.Upřednostňuju PVE, a jen pro zábavu chodím PVP.

Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? : Prošel jsem si dlouhou cestu od vydání wowka až po cata. včetně raid instancí. WotLK znám velice dobře, pokud si nejsem jist nastuduju taktiku na webu.Je to pro mne relax.

Máš další postavy (alty)? .... ano mám.Dnes jsem koupil prot wara. gs asi 4500, chci se naučit tankovat.Ale to je na dlouho takže ho moc nehraju.

Screen tvého UI při raidu: >>> bindy pro rotace plus léta vylepšovanej vzhled a funkčnost UI<<<
Jaké používás v raidu addony? : Je jich docela dost.Ale ty důležité jsou BigWings( místo DBM ) Omen,Recount,SliceAdmiral

Tvé FPS v raidu? : cca 90
Nějaké jiné problémy s PC? : snad ne,občas hraju v práci a tam nemohu používat mic.
Máš a umíš používat Mumble + mikrák? :Ano mám mumble i mic

O tobě : Mé jméno je Honza momentálně vesničan.Jinak pocházím z Prahy.Je mi 31 jsem ženatej mam malého prcka a náročnou práci,Warcraft je pro mne druh relaxu a odpočinku.Není nic lepšího na nervy než roguna Smile Poslouchám už tak nějak vše,asi stárnu.Ale poslední dobou mám nejraději ticho...jinak jsem byl v guildě Sky warriors a odešel... přijímá se každý den x lidí a podle toho to vypadá.. díky tomu jsem si všiml ATS.. na raidech. Možná dost podstatná věc... nežiju warcraftem a moc ho nehrotím.V raidech jsem zodpovědný a rád se i učím,ale jak říkám je to pro mne relax proto se nerozčiluju na hrou. Dobré pro progress... Smile Rogun je málo a já myslím že bych mohl být přínosem pro vaší guildu.

Díky za čas

S pozdravem Honza
Návrat nahoru Goto down
Macc

Macc


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 09. 12
Age : 31

Rogunka Deraja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogunka Deraja   Rogunka Deraja EmptyTue Sep 25, 2012 11:35 pm

/edit : pridanie linku na armory

+
no moj prvy dojem je ze je to hrac na urovni, co ma jednu vec ktora niektorym ludom z guildy chyba a tj brain Smile
s prihlaskou si si dal zalezat
kedze si hral rogunku od classicu tak s nou mas urcite vela skusenosti

-
profesia skining urcite to prerobit - zainvestovat nejakych 2000g bud do eng (moja osobna rada) alebo do inej profesie okrem alchemy, mining, herbal


co sa tyka samotnej roguny viac ako cislo co sa ti zobrazi vlavo dole ked si otvoris character by ma zaujimalo cislo, ktore ti vypisuje recount na bossoch v toc25/toc25hc
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Rogunka Deraja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogunka Deraja   Rogunka Deraja EmptyWed Sep 26, 2012 4:22 am

jak píše macco, ten skinning by to do budoucna chtělo předělat jinak sem určitě pro rogun máme málo a pokud za ní umíš tak bys měl bejt v top 5 Smile
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Deraja
Anonymní




Rogunka Deraja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogunka Deraja   Rogunka Deraja EmptyWed Sep 26, 2012 6:41 am

v TOC25 jsem vetšinou v top 3-5 v dps. točim cca 6-7k plus minus.( jasně že jsem dal to větší plus.. Smile ) ale hodně záleží na raidu. Nejsem žádný TOP hráč,ale rogunu mam rád a umim s ni hrát.Bohužem mé zkušenosti jsou na twinu dost špatné.

Je to moje jediná postava na serveru, proto ten skinning, abych mohl něco vydělat. 2 main profky bych neutáhl. popravdě se mi ani nechtělo. Na druhou stranu teď mam dúvod to udělat.
Návrat nahoru Goto down
Macc

Macc


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 09. 12
Age : 31

Rogunka Deraja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogunka Deraja   Rogunka Deraja EmptyWed Sep 26, 2012 9:14 am

Deraja napsal:
Je to moje jediná postava na serveru, proto ten skinning, abych mohl něco vydělat. 2 main profky bych neutáhl. popravdě se mi ani nechtělo. Na druhou stranu teď mam dúvod to udělat.
mozno take 2 mesiace naspat som robieval daily q v AT a vynasalo mi to cca 200g na den za nejakych 8 q takze zarobit sa da aj s inymi vecmi ako s profkami + ked si kupil toho wara tak mas nejakeho altika na farm profky (ked s nim chces tankovat tak by som si nanom spravil mining)

kazdopadne som za prijatie, zedna rogunka nam leavla tak sa tam uvolnilo miesto
Návrat nahoru Goto down
Macc

Macc


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 09. 12
Age : 31

Rogunka Deraja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogunka Deraja   Rogunka Deraja EmptyWed Sep 26, 2012 9:20 am

+ daj si synchronizovat wowko s monitorom, mas tam zbytocne 90fps ked ti bezny monitor stiha refreshovat 60-75fps, je to zbytocnost a je tam moznost nejakeho problemu (error, atd.)
Návrat nahoru Goto down
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

Rogunka Deraja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogunka Deraja   Rogunka Deraja EmptyWed Sep 26, 2012 3:17 pm

GRATZ napis si o invite a GL
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rogunka Deraja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rogunka Deraja   Rogunka Deraja Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rogunka Deraja
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: