Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Wanek




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 26. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 4:41 am

Nick : Onek
Level : 80
Class: Druid
Race : nečakané Tauren =D
Je postava kupovaná ? : Nie , postava nieje kúpená
Sdíliš s nekým účet ? : Nie nezdielam s nikým acc

Talenty a Equip:
Main: Resto PVE
Main talenty : 14/0/57
Off spec : Feral tank
Off spec talenty : 0/57/14
=D http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Onek

Máš full PVE eq ? : áno mám =)
Gear Score v PVE ? : presne 5362

Skúsenosti a Dovedenosti : Komunikácia , nehám si poradiť , rád sa hádam =D , rád pomúžem ostatným =)
Ako dlho hráš WoW ? : V decembri by to malo byť 5 rokov

Jaké máš zkušenosti s touto class a spec: S druidom mám skúsenosti od TBC , hanbu si s healom nespravím =) , dovolím si tvrdiť : som dobrý healer =) (ja viem samochvála smrdí)

Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? : NAXX 10/25 FC , OBS 10/25 FC, EoE 10/25 , UD (10/25 HM/N aj Yogga) ,Toc 10/25 , TOGC 10/25 , ICC (Deffender style) =D

Máš další postavy (alty)? : nemám , som rád že stíham druida popri mojich problémoch

Jaké používás v raidu addony? : DBM , Xpearl , GS , Recount , EpGp .

Tvé FPS v raidu? : Ide o to aký raid , Togc 25 som rád za 35 fps =D , ked stojím v preplnenom Dalarane fps je 54 , v prázdnom Dala 117 fps

Nějaké jiné problémy s PC? : Nemám naštastie .. (občas brat =D )

Máš a umíš používat Mumble? : Ano mám , bohužial pre vás som strašne ukecaný a otravný =) behom chvílky viem rozhádzať aj toho najkludnejšieho človeka =D

O tobě :
Volám sa Denisko , mám 16 rôčkov , chodím na Strednú školu , mám zajačika v klietke =)) , V Ats som bol (krank ma kickol .. grr) , ste dobrý kolektív , a rád by som sa pripojil (znovu) , som zaťažený na Solace hc , 1015 MP5 unbuff hádam stačí =) (pochválte ma nech mi narastie EGO ) =D

čo som zabudol : Profky - jwc 420 =D
2. nieje
Repky : skoro všetky EXA
Fly : 280 + schopnosť pašovať flašky do raidov =)

To by blo asi tak všetko , prípadne dotazy rád zodpoviem =)
P.S. Zaregistroval som sa pod menom Wanek , aby mal Bankai radost =) =P
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 4:55 am

tak tě teda chválím aby ti narostlo ego, a abych ti ho zas srazil tam kde má bejt-za mě velkýý růžovýýý NEEEEEE
Důvody: 1. nemáš 2. proofku
2. nepotřebujem tu dalšího namyšlenýho kida stačí nám tu Foky.. scratch
3. kam si dal tu přihlášku?
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Wanek




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 26. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 6:14 am

takto , 2. profka sa dorobí , to s tým egom bol joke , (preto je tam smajlík) , 3. podal som prijlášku tam kde ostatní =)
Návrat nahoru Goto down
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 7:22 am

-profka
-talenty(toc/togc sa nejde nourish run)
-off spec(kazdy healer ma mat dmg nie tanka..take combo ked citam tak sa mi nozik v vrecku otvara)
-je pekne že mas tolko mana regen ale chcel by som vediet sp/crit
-nech sa vyjadria ostatny Cool
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 8:33 am

Wanek napsal:
takto , 2. profka sa dorobí , to s tým egom bol joke , (preto je tam smajlík) , 3. podal som prijlášku tam kde ostatní =)
nepodal, musel sem jí přesouvat..
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Wanek




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 26. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 8:46 am

Sondaime , 2836SP , 20 crit =) (nourish a regowth 45% ) , a to s tým toc sa nechodí na Nourish .. každému sa lepšie hrá inak =)
Návrat nahoru Goto down
Wanek




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 26. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 8:49 am

ešte , tank/heal zlá kombinácia áno ? =) tank / heal mám v každom raide miesto , pretože dmgerov je najviac =) tak asi tak no =) ale je to vec názoru
Návrat nahoru Goto down
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 3:20 pm

nazdar nejsem nositel dobrych tprav kdo byl 2x v ats perma rady uz nebude.a jedna vec me na tobe vzdy zarazela.a to bylo toto.DAVAL jsi prednost worldr raidu nez gilde, za me NE
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom EmptyWed Sep 26, 2012 3:36 pm

secteno podtrženo nepřijatlocked
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Sponsored content





znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty
PříspěvekPředmět: Re: znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom   znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom Empty

Návrat nahoru Goto down
 
znovu žiadam členstvo vašej guildy , Krank ma kickol aj napriek mojim zdravotným problémom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Zamítnuté-
Přejdi na: