Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Arcane mage

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Prdkoo
Anonymní




Arcane mage Empty
PříspěvekPředmět: Arcane mage   Arcane mage EmptySat Sep 08, 2012 8:34 pm

Nick: Prdko
Level: 80
Class: Mage
Race:Undead

Je postava kupovaná? Nie
Sdílíš s někým účet? Nie

Talenty a equip: Arcane/Arcane arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Prdko
Main spec: Arcane pve
Main talenty 57/3/11...
Off Spec : Arcane pvp
Off Spec : 57/3/11....

Máš full PvE equip? : Áno
GearScore v PvE: 5120

Zkušenosti a dovednosti
Jak dlouho hraješ WoW? : Už je to šiesty rok čo pri tom zabíjam čas..
Jaké máš zkušenosti s touto class a spec? Mága hrávam od začiatku (stále arcane aj keď bol slabý preto nemám záujem meniť talenty ) preliezol som s ním 3 servery a 70 a 80lvl som vyexpil tak osem krát... Pvp som kedysi chodil ale už ma to nebaví, kým človek nejde osvedčené kombo tak nemá šancu... stále si však nechávam pvp talenty aby som sa nenudil a mohol si sem tam skočiť BG.
Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? : Mám odchodené všetko okrem heroic anuba
Máš další postavy (alty)? Baphometh - druid 48 bala, 48 resto
toto je jediný oficiálny alt , okrem toho mám ďalších 2 ale mená nechcem zverejňovať, baví ma , keď mžem robiť blbosti a nemusím sa za to hambiť Very Happy
Screen tvého UI při raidu: imageshack.us/photo/my-images/42/wowscrnshot081212001705.jpg
Jaké používás v raidu addony? : DBM, omen

Tvé FPS v raidu? : 60
Nějaké jiné problémy s PC? : Nie komp je nový
Máš a umíš používat Mumble? : Áno

O tobě : Zdar som Peťo mám 18 a popri wowku ma trápi hlavne škola (skorej matury)počúvam metal, chodím na koncerty ďalej hrávam na gitare občas skočím do posilky a dosť často na pivo. Do ATS sa chcem dostať už asi dva mesiace, pred rozpadom som u vás už bol. Prečo ATS? IO sú podľa mňa blbci čo si zakladajú len na eq a berú wowko ako druhé zamestnanie, a CW ? nič proti nim nemám ale nebudem ako každý kokot čo sa ku nim pridá len preto že dajú Tocko prví... ako metalistovi mi je proti srsti ísť s prúdom Very Happy Toť vše Smile
Návrat nahoru Goto down
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Arcane mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arcane mage   Arcane mage EmptySat Sep 08, 2012 9:03 pm

prihlaška slušna Wink ale nech sa vyjadri ešte CL a Foky Wink
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Arcane mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arcane mage   Arcane mage EmptySat Sep 08, 2012 9:05 pm

přihláška ujde, mám nějakou výhradu k talentům pokud máš zájem do guiildy bude třeba to trochu poštelovat jinak ok Smile na zkoušku určitě pokud s tebou nebudou problémy v raidu(faily,afk,nebudeš komunikovat) neni problém..za mě ANO
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

Arcane mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arcane mage   Arcane mage EmptySun Sep 09, 2012 9:18 am

AHoj pane jde videt ze prihlasky ti problem nedelaji.CG.kazdopadne me zajimaji profky a nejaky ten overall v dps(UD 25-TOGC 25).dale proc jen arcana??kdyz fire dava nej dps(pokud splnujes urcite staty)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Arcane mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arcane mage   Arcane mage Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Arcane mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lietadielko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: