Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Resto Shaman

Goto down 
+2
bankaii
Fokynka
6 posters
AutorZpráva
Esprit
Anonymní




Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Resto Shaman   Resto Shaman EmptySun Sep 09, 2012 8:46 pm

Zdavím všechny moje postava má nick Hawker

Můj main spec je Resto a off bych chtel doladit Enha


Gear je druha vec : nemám momentalne moc dobrý EQ ale mám jej den odedne lepší. 4650+ v obou Eq a vše je Pve

Played na teto postave je slabý necelých 25dni,ale to je proto ze toto je moje jedina postava co mi zůstala po tom co mi ukradli Full PvE paladina u Aliance s nicke Hawker na kterem jsem mel 5300gs+ played kolem 130h a to nemluvím o bonusech z ULD 25 HM a za achivy např.Draky jak z 10 tak i 25 a nebo mimiron head z youga +0 Do toho mi bylo ukradeno ješte par postav a mezi nima byl i Shaman sice full Rele ale byl na nem i 5000+gs enhacemen na kterem jsem mel asi 90sni played.Ale bouzel jsem o vše přišel a zustal mi jen tento chudaček do ktereho se snažím nacpat vše co mužu.

Osobni progres mam na vše co tu jede,jak uld tak Toc a ToGC az po Anuba.Jelikož jsem byl v Gulde Endless Agony a Exalted a Cosmetic Wipes tam myslím že průpravu a nemalá znalosti ohledne WoW mám.

Něco málo o me,no je mi 22let Student stavárny wow hraju asi tak od 17 takže nejaký patek už to bude.
Komunikačni programy znám všechny co se u techto her používa a s PC problem nikdy nebyl fps stale na 45+
Dny na raidováni mi jou celkem jedno..chci hrat tak se musím přizpusobit a autoritu uznavam do te míry dokut se nekdo nezačne povyšovat. jinak s ni nemám vubec žadný problem.

Ještě poslední vec,jsem hlavne hrač PvE

Tak vám děkuji za vaš čas přicteni a komentováni me přihlašky a prosím vas o pochopeni ,chci si zase poradně zahrat a vy jste velika šance toho aby to vyšlo.
S pozdravem Hawker

Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman EmptySun Sep 09, 2012 8:56 pm

toho joudu znám no a co dodat viděl moje spam macro a chtěl bejt s fokym já som pro Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman EmptyMon Sep 10, 2012 4:47 am

osobne protekci neuznavam.co se tyce prihlasky well done.minulost pekna (skoda postav) budoucnost (???) jedine + v tuto chvili za ATS je to ze jeden resto shaman skoncil.No nasadil vysokou ladku.doufam ze to zvladnes.co se tyce gearu neni problem nahrabat hned 5200+ jsem PRO Gl in game
Návrat nahoru Goto down
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman EmptyMon Sep 10, 2012 10:14 am

Pro Very Happy Hawkera poznam este z doby naxxu Cool
Návrat nahoru Goto down
Raner




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 07. 09. 12

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: talenty   Resto Shaman EmptyMon Sep 10, 2012 10:17 am

cus, pozeram na tvoje talenty a nemohol som si nevsimnut v enha stromu len 2 body do talentu Thundering strikes a full na Improved Shields.... mas problem s manou alebo je to nejaky vlastny odskusany build ? pretoze resto ten crit potrebuje vid Ancestral awakening v resto stromu ... vedel by si to odovodnit ?
Návrat nahoru Goto down
esprit
Anonymní




Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman EmptyMon Sep 10, 2012 4:57 pm

Popravde radeji ted ozelim nejaky ten crit na ukor many muj eq neni stale to nej a je ot zatim takova rezerva....
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman EmptyMon Sep 10, 2012 7:34 pm

poprosim do čtvrtka o vyjádření CLshamanu nebo ranaře a macca aby sme to mohli uzavřít Smile
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Macc

Macc


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 09. 12
Age : 31

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman EmptyMon Sep 10, 2012 11:57 pm

Fokynka napsal:
poprosim do čtvrtka o vyjádření CLshamanu nebo ranaře a macca aby sme to mohli uzavřít Smile

resto neviem a clko bol chainheal Smile takze je to na ranerovi
Návrat nahoru Goto down
Raner




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 07. 09. 12

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman EmptyTue Sep 11, 2012 9:53 am

no ako vidim je tam este co doladovat ,, tych par bodikov v talentoch by som nejak prekusol lenze neskor to bude poterba mat spravne... samozrejme tiez ten eq na togc este nieje... ale myslim , ze ked bude chodit raidy pravidelne tak za chvilu by to dobehol...
Návrat nahoru Goto down
Hawker




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 09. 09. 12

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Esprit   Resto Shaman EmptyTue Sep 11, 2012 6:46 pm

Nuže? jak jste se rozhodli?
Návrat nahoru Goto down
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman EmptyTue Sep 11, 2012 7:20 pm

prijat na skušku napiš si o INV Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Resto Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Shaman   Resto Shaman Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Resto Shaman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Resto Druid, Ele Shaman
» Prihlaska (shaman)
» Enha shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: