Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Resto Druid, Ele Shaman

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Preclik
Anonymní




Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptySun Sep 23, 2012 7:16 pm

S dovolením bych pojala přihlášku trochu jiným způsobem, protože bych chtěla přihlásit obě své postavy.
Nick: Preclik (Chozlok)
Level: 80 (80)
Class: Druid (Shaman)
Race: Tauren (Troll)


Spec & Talent tree: viz konec

-Main: Raid Resto 14/0/57 (Raid Ele 57/14/0)
-Off: zatím nepoužívám Raid Feral Tank 0/60/11 (taky potřebuje přegearovat Raid Resto 0/16/55)


GearScore: 5115 (5192/5011)

Profese: Tak tady bohužel nespadám ani do jedné kategorie, ale myslím si, že ALCH by mohla spadat do druhé kategorie, k tomu mám herbalism. (skin, LW). Pokud Vám na tom něco vadí, je možno předělat, ale myslím, že surky na profky si snad můžu sbírat:-D Vše mám skill 450. Cooking také tak.


Nort repky platí pro oba chary:

Kirin tor - exalted
Argent crusade - exalted
Knights of the ebon blade - exalted
The wyrmrest accord - exalted
The sons of hodir - exalted

Zkušenosti a dovednosti

Jak dlouho hraješ WoW? : Upřímně přesně nevím, ale už to bude asi tak +- 5 let
Jaké máš zkušenosti s touto class a spec? Nějak vychvalovat se nehodlám, jsem průměrná lamka, co umí healovat i dmgovat, zbytek bych nechala na posouzení leadrů Vaší guildy Smile
Jaké máš zkušenosti s raidy (především WotLK)? : TOC, TOGC taktiky ovládám, až na nějaké TOGC 25, které nemám odchozené, UD většina taktik bez problémů po Vezzaxe, dál už mám mezery, ale vše se samozřejmě doučím Smile
Máš další postavy (alty)? Tak jak to tu máte bílý na černým Smile Preclik - Chozlok

Screen tvého UI při raidu: Většinou při raidu nescreenuju, tak snad Vám bude stačit toto: viz konec

Jaké používás v raidu addony? : Omen, DBM, Skada, Vuhdoo a další drobnosti nepodstatné pro raid

Tvé FPS v raidu? To se různí podle toho, kde hraju a jak zrovna vane vítr a šlape komp, ale většinou kolem 20
Nějaké jiné problémy s PC? : Občas se stane, že nejde net a dlouho mi trvá logování postavy
Máš a umíš používat Mumble + mikrák? : TS, Mumble, mikrofon, vše samozřejmostí

O tobě : Tak tohle patří spíš do G fóra Smile Však Bankai si mě třeba ještě pamatuje a pokud ne, tak se můžete doptat na pohovoru :-D

Tímto se zatím loučím, dobrou noc farao

Bohužel forum vyhazuje "Guests can't post external links or emails." Takže nevím, jak Vám vnutit to, co je potřeba :-D
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptySun Sep 23, 2012 10:54 pm

healery potřevujem..na zkoušku ano
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyMon Sep 24, 2012 7:19 am

noo ked chces resto tak off feral cat podmienka Exclamation eq aj talenty pozriem ingame a vsetko okolo toho Cool Sondaime napis mi
Návrat nahoru Goto down
Macc

Macc


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 09. 12
Age : 31

Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyMon Sep 24, 2012 8:01 am

ako foky povedal za skusku nic nedame a na nejakom prvom raide si otestujeme tvoje hps a ostatne veci ze ci sa z toho bude dat nieco vyrobit
Návrat nahoru Goto down
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyMon Sep 24, 2012 1:08 pm

ahoj at znam ci neznam je to dlouho co jsem te videl v raidu copak jsi healovakla v togc 25?? a kolik bylo HPS ?
Návrat nahoru Goto down
Preclik
Anonymní




Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyMon Sep 24, 2012 4:27 pm

To bankaii: Sorry, tak ne. Z Tvého psaného projevu jsem teda trochu zmatená, ale pokud se mě ptáš, kolik hps mám v togc 25, tak jak jsem psala, nehealovala jsem togc25, nikdy jsem se do něj nedostala. Prostě jak jsem psala, buď si mě vyzkoušejte, nebo na to kašlete, ale řekněte to. Jestli Ti tak vadí, že jsem se odkázala na to, že mě znáš, tak promiň, nebudu to dělat, každopádně jsem myslela, že si z toho nebudeš myslet, že jsem úplný debil , že mi není 10 a podobně. Navíc to bylo psané v kategorii "O Tobě", do čehož spadá právě to, že bys mohl vědět, že mi není 10 a že třeba nejsem úplný trotl. Ale jestli s čistým štítem, budiž:

Like a Star @ heaven O tobě : Tak tohle patří spíš do G fóra, jestli časem budete chtít o mě něco vědět, určitě to nebude problém. Názor si můžete udělat sami při nástupu.

To Sondaime: A proč musím mít kočku?
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyMon Sep 24, 2012 5:09 pm

Preclik napsal:
To Sondaime: A proč musím mít kočku?
to by mě taky zajímalo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyMon Sep 24, 2012 7:08 pm

z jednoducheho hladiska:) ked bude treba niekde na bossa ako napr. hodir niekto z healov do dmg tak aby bolo na vyber....ja sa stale nebudem podriadovat ako jednemu nasmu restakovi pripadne inym healom tod vše odomna:)
Návrat nahoru Goto down
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyMon Sep 24, 2012 8:32 pm

brr takovou sprchu jsem neceka.l hele zastrc drapky..sry ale neuvedomil jsem si ze jsi nesla togc 25....to ze jsi se na me odkazal nevadi mi ani nikomu jinemu.jen jsm te videl naposledy v raidu jeste pred prazdniny a to zaroven s nampedem......napis si radeji o INV good luck
Návrat nahoru Goto down
Preclik
Anonymní




Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyTue Sep 25, 2012 6:58 am

Taky jsem od Tebe nečekala něco tak útočného, jinak drápky nevystrkuju, to začnu, až ze mě bude ta požadovaná kočka:-D Ale v případě kočky bych tedy poprosila o pomoc s vytvořením.
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman EmptyWed Sep 26, 2012 4:56 am

přijata locked
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Sponsored content





Resto Druid, Ele Shaman Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resto Druid, Ele Shaman   Resto Druid, Ele Shaman Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Resto Druid, Ele Shaman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Resto Shaman
» Prihlaska (shaman)
» Enha shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: