Coming Soon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coming Soon

WoW guild Twinstar-Phobos
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska (shaman)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Metall
Anonymní




Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptySat Sep 08, 2012 7:43 pm

Metallistayo
80
Shaman
Tauren

Postava je mnou vyexpena
Ucet s nikym nesdilim

Main spec : Enha pve 18/53/0
Off spec : Resto pvp 0/19/52

WoW hraju priblizne 5 let (od patche 2.3.3)
konkretne shamu hraju asi 3 roky drive prevazne pvp (arena tournament deffender bg aj instanty) zde na twinu mam 80 asi 2 mesice (rat 2500+ 2/5 rele) zatim tu mam toc 10/25 clear, togc 10 mad skill, togc 25 down pouze beasty.
zadne alty zatim nemam

k tomu screenu - mam asi 30+ bindů (jediny co klikam je mount Smile
adoony do raidu mam DBM a DMG meter (pokud mi nake dalsi doporucite neni problem rad si je stahnu)

fps mam 20-30 jediny problem je u onyx 25 v druhe fazi tam to trochu pokulhava
mmbl mam a pouzivat samozrejme umim

Je mi 18 let letos maturuju, 4x tydne chodim cvicit po 20h jsem tu skoro kazdy den a jinak jsem pohodovy pratelsky komunikativni cholerik Very Happy
a mikrofon mam a pouzivam ho nekdy az moc Very Happy

Návrat nahoru Goto down
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptySat Sep 08, 2012 9:08 pm

hmm noo vidim tu jeden problem ze raid time je od 16.30-21.00 mam to bude k ničomu Exclamation a nevieme ani ake maš gs Crying or Very sad takze zatial proti Wink
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptySat Sep 08, 2012 9:10 pm

dopiš gs..jinak za mě na zkoušku určitě, v pvp si vysoko a čím lepší pvp tím flexibilnější v pve, hlavní je jak si spolehlivý, komunikující a co potočíš Smile hlavní slovo bych nechal CL shamíků a maccovi Smile k tomu raid time no to bude horší ale tak o víkendu tréninky určitě nemá Smile
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Metall
Anonymní




Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptySat Sep 08, 2012 9:27 pm

jo pardon Very Happy 5052 gs mam tocim 6-7K (zatim rekord 8.3k gormok togc 25)
ohledne raid time nerikal sem ze tu nebudu 16:30-21 ale ze nejvic tu bejvam po 20h Smile
Návrat nahoru Goto down
Sondaime




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 09. 12

Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptySat Sep 08, 2012 9:38 pm

tak to potom poho Wink na skušku Cool
Návrat nahoru Goto down
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptySun Sep 09, 2012 2:01 pm

NH cement?? jelikoz jsem ho mel tak si te lehce vyzkousim ted tady jaka je tva priorita statu v tuto chvili AP nebo haste a proc??
Návrat nahoru Goto down
Metall
Anonymní




Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptySun Sep 09, 2012 3:17 pm

haste kvuli instant lightinig/chain light boltum - all zluty a modry diry +20 haste
cerveny agi kvuli AP a crit + enchy na AP
Návrat nahoru Goto down
bankaii

bankaii


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 07. 09. 12

Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptyMon Sep 10, 2012 4:42 am

mas to zajimave nastavene vesmes je toto od gs 5200+ no uvidime co in game jelikoz vim ze NH se da vyborne tocit....jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
Macc

Macc


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 09. 12
Age : 31

Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptyMon Sep 10, 2012 3:57 pm

ako enha by som ta nechal to vyskusat ale tvoj resto je nepouzitelny bol som s tebou 10n a bola to hruza. tot moj nazor
Návrat nahoru Goto down
Fokynka
Admin
Fokynka


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 07. 09. 12

Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) EmptyMon Sep 10, 2012 6:18 pm

tak na prvním místě je aby točil za maina, ale jestli je resto slabý chce to buď vyhledat radu někoho z guildy (macco,ranar) a nebo zkusit do offu ele, rozhodně to chce 2pve specy..
Návrat nahoru Goto down
https://comingsoon.forumczech.com
Sponsored content





Prihlaska (shaman) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska (shaman)   Prihlaska (shaman) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska (shaman)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Resto Druid, Ele Shaman
» Přihláška Warrior
» Přihláška- Warlock
» Resto Shaman
» Enha shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Coming Soon :: Přijaté-
Přejdi na: